У російських дитсадках і школах працювали кримінальні злочинці

поділитись

0

332

У дитячих садках працювали співробітники, які були засуджені за побої, зберігання зброї і наркотиків, а також інші злочини

Російська прокуратура Калінінського району Новосибірська під час перевірки виявила, що в 22 школах і дитячих садах працювали співробітники, які мали судимості. Вони були засуджені за побої, зберігання зброї і наркотиків, а також інші злочини.

Про це повідомляє прокуратура Новосибірської області Росії.

Більшість колишніх ув'язнених працювали в якості технічного персоналу. При цьому російський Трудовий кодекс забороняє людям, які мали судимості за певні злочини, працювати на посадах пов'язаних з безпосереднім контактом з дітьми.

Ця норма поширюється на тих, чия судимість була погашена за терміном давності. Також під неї підпадають ті, чий вирок був винесений до прийняття відповідного закону.

Трьох співробітників звільнили після перевірки. Вони були раніше засуджені за умисне заподіяння тяжкої шкоди здоров'ю.

Читайте також: У психлікарні "повісили" Путіна

Решта були засуджені за побої, заподіяння шкоди середньої тяжкості, незаконне зберігання наркотиків, зброї та інші злочини невеликої та середньої тяжкості. Вони можуть продовжувати працювати на своїх посадах, але тільки після дозволу обласної комісії у справах неповнолітніх.

Вісім співробітників дитячих установ притягли до дисциплінарної відповідальності за порушення порядку прийому на роботу.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Техно
21.11.2017
В установі сталася бійка за участю лікаря
0
0
18:00 23.11.2017
Жінка розляглася просто посеред вулиці
0
0
16:15 23.11.2017
У мережі впевнені, що тільки так з автохамамі і треба чинити
0
0
14:47 23.11.2017