Ярош подякував бійцям "Донбасу" за підтримку (фото)

поділитись

0

808

Також Дмитро Ярош поспілкувався з представниками естонського Союзу оборони, Ка́йтселійт

[gallery]

Сьогодні народний депутат Дмитро Ярош побував у Маріуполі. Про це повідомляє батальйон "Донбас" на своїй сторінці у Facebook.

Він зустрівся з солдатами батальйону, друзями-волонтерами, керівниками державницьких партій міста, командувачем сектору "М".

"До нас в Мелекіне завітав Дмитро Ярош! Провідник ДУК "Правий Сектор" прибув на базу ОБСП "Донбас" з метою подякувати за успішну бойову співпрацю на передовій... За відвагу, за хоробрість і головне - за свідомість бійців "Донбасу" на цій війні!" - йдеться у повідомленні.

Солдати обмінялись прапорами та рукостисканнями.

Разом з командиром Андрієм Стемпіцьким Ярош провів інспекцію частин і підрозділів Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" в секторах "М" і "В".

"Оцінивши ситуацію та врахувавши реальні перспективи, прийняли рішення на базі 8-ї окремої роти розпочати розгортання 8-го окремого батальйону корпусу. Вітаю друга Андрія Червня з призначенням на нову відповідальну посаду комбата 8-го батальйону! Бажаю всьому особовому складу новоствореного батальйону нових перемог і якомога менше втрат!", - написав Ярош на сторінці у Facebook.

Читайте також: Кожен 12-й українець добровільно йде на фронт

Він похвалив бойовий дух бійців і командирів, відзначивши, що це "на висоті", повідомив, що потенціал для знищення російсько-терористичних військ – величезний, а фронтове братство – чинник, який буде вирішальним для Перемоги і над зовнішнім, і над внутрішнім ворогами.

Також Дмитро Ярош поспілкувався з представниками естонського Союзу оборони, Ка́йтселійт.

"Друзі-естонці пообіцяли всебічну підтримку і сприяння у справі прийняття та реалізації законопроекту про Добровольчий український корпус,який вже зареєстрований у Верховній Раді", - написав він.

Нагадаємо, що Дмитро Ярош отримав посаду в Міністерстві оборони, він керує процесом інтеграції добровольчих батальйонів в Збройні сили України.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
25.07.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
12.07.2017
З метою безпеки можуть закрити майже на цілий день
0
0
11:55 27.07.2017
Мешканцям деяких районів слід запасатися водою вже зараз
0
0
10:20 27.07.2017
Внаслідок вибуху загинула літня жінка
0
0
08:15 27.07.2017
Київським велосипедистам підготували сюрприз
0
0
04:45 27.07.2017