Facebook блокуватиме користувачів за слово "хохли"

поділитись

0

286

Когда мои друзья хохлы называют меня кацапом или солдатом, мне и в голову не придет считывать в этом негативную интонацию - Багіров

Адміністрація соціальної мережі Facebook заблокувала на тиждень аккаунт російського письменника Едуарда Багірова. У своїх повідомленнях автор використовував вираз "нещасні хохли".

Про це йдеться у відповіді Facebook на прохання Федеральної служби Росії з нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій роз'яснити ситуацію із блокуванням.

Як пояснюють у повідомленні, слово "хохли" прирівнюється до використання такого слова як "ніггер". В свою чергу. це порушує права спільноти. Акаунт заблокували згідно з правилами соцмережі.

Читайте також: "Втеча Сергія Клюєва була вигідна усім" - правозахисник

Нагадаємо, що 29 червня у своєму пості Багіров висловився щодо санкцій проти Росії. Він стверджував, що головна відмінність між українцями і росіянами полягає в тому, що в Росії генерал Власов вважається зрадником. В той же час лідери Організації українських націоналістів Степан Бандера і Роман Шухевич в Україні - "національні герої". Цим самим письменник порівняв росіян і "нещасних хохлів".

Також Багіров пояснив, що для нього це слово негативної інтонації не несе.

"Це братнє звернення. Коли мої друзі хохли називають мене кацапом або москалем, мені і в голову не прийде зчитувати в цьому негативну інтонацію. Тим більше, як не крути, хохли - наші брати", - додав російський письменник.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Спорт
28.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

На даний час 60% ліпнини повністю відновлено, проведені також декоративні, штукатурні та малярні роботи
0
0
16:14 30.03.2017
Близько двох годин ночі, 30 березня, вогонь повністю загасили
0
0
15:39 30.03.2017
Троє зловмисників побили та забрали цінні речі у чоловіків. Інцидент трапився поряд зі станцією метро "Гідропарк"
0
0
14:30 30.03.2017
Зловмисники були озброєні битами та пістолетом. Потерпілого доправили до лікарні з вогнепальним пораненням
0
0
13:18 30.03.2017