"Втеча Сергія Клюєва була вигідна усім" - правозахисник

поділитись

СБУ оголосила в розшук віце-прем'єр-міністра часів Януковича Сергія Клюєва. Депутат зник 4 червня і тричі не з'являвся на допити в Генпрокуратурі. Проте, в розшук його оголосили лише сьогодні.

3 червня Верховна рада дозволила притягнути Клюєва до кримінальної відповідальності за шахрайство в особливо великих обсягах. В той же день він намагався вилетіти в Австрію ніби-то на зустріч з адвокатами. 4 червня підозрюваний вдруге не з'явився на допит в Генеральну прокуратуру.

[image=6913]

Нагадаємо, колишнього високопосадовця звинувачують у незаконній приватизації "Заводу напівпровідників" у Запоріжжі та розтраті державного майна з Держагентства інвестицій.

Читайте також: Клюєва дозволили притягнути до кримінальної відповідальності

Якщо провину чиновника доведуть у суді – йому загрожує від 5 до 8 років ув'язнення.

"Клюєв дуже інформована людина, він знав багато не лише про представників минулої влади, але й про теперішніх високопосадовців. До недавнього часу він був комунікатором між представниками минулої і теперішньої влади. Тому ніхто не був зацікавлений у тому, аби він робив гучні заяви із суду чи СІЗО. Усім буде спокійніше, коли він буде в бігах. З-за кордону всі його слова про політичні переслідування будуть сприйматися як безпідставні обвинувачення ображеного. Крім того, управляти своєю бізнес-імперією з-за кордону Клюєву буде важче. І ця ситуація викликає страх і паніку в рядах його соратників в Україні, а значить, вони будуть поводитися на так нахабно. Тому його втеча вигідна усім" - говорить правозахисник Едуард Багіров.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Як надавали секс-послуги в християнській Європі
0
0
19:14 21.02.2018
Таємниці найзагадковішого замку та приховані на дні океану скарби - цього не знайдеш у підручниках з історії
0
0
19:07 20.02.2018
Як колишній офіцер втопив столицю в крові
0
0
18:25 20.02.2018