"Втеча Сергія Клюєва була вигідна усім" - правозахисник

поділитись

СБУ оголосила в розшук віце-прем'єр-міністра часів Януковича Сергія Клюєва. Депутат зник 4 червня і тричі не з'являвся на допити в Генпрокуратурі. Проте, в розшук його оголосили лише сьогодні.

3 червня Верховна рада дозволила притягнути Клюєва до кримінальної відповідальності за шахрайство в особливо великих обсягах. В той же день він намагався вилетіти в Австрію ніби-то на зустріч з адвокатами. 4 червня підозрюваний вдруге не з'явився на допит в Генеральну прокуратуру.

[image=6913]

Нагадаємо, колишнього високопосадовця звинувачують у незаконній приватизації "Заводу напівпровідників" у Запоріжжі та розтраті державного майна з Держагентства інвестицій.

Читайте також: Клюєва дозволили притягнути до кримінальної відповідальності

Якщо провину чиновника доведуть у суді – йому загрожує від 5 до 8 років ув'язнення.

"Клюєв дуже інформована людина, він знав багато не лише про представників минулої влади, але й про теперішніх високопосадовців. До недавнього часу він був комунікатором між представниками минулої і теперішньої влади. Тому ніхто не був зацікавлений у тому, аби він робив гучні заяви із суду чи СІЗО. Усім буде спокійніше, коли він буде в бігах. З-за кордону всі його слова про політичні переслідування будуть сприйматися як безпідставні обвинувачення ображеного. Крім того, управляти своєю бізнес-імперією з-за кордону Клюєву буде важче. І ця ситуація викликає страх і паніку в рядах його соратників в Україні, а значить, вони будуть поводитися на так нахабно. Тому його втеча вигідна усім" - говорить правозахисник Едуард Багіров.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Політика
17.08.2018
Безпеку ваших рахунків ніхто не гарантує, погляньте як це відбувається
0
0
15:00 14.08.2018
Не втрачайте оптимізму, адже доведеться витерпіти багато труднощів
0
0
12:00 02.08.2018
Що ж буде, коли ці дві країни все ж таки зважаться наставити один на одного зброю
0
0
17:14 19.07.2018
Пристебніться, ми покажемо вам, чому молитися перед польотом та посадкою - добра традиція в Україні
0
0
07:34 18.07.2018