Коморовський став почесним професором Львівського університету

поділитись
Звання присвоїли за особистий внесок у розвиток українсько-польських відносин, організацію міжнародної підтримки інтеграції України в Європу

[gallery]

Сьогодні Львівський національний університет імені Івана Франка надав президенту Польщі Броніславу Коморовському звання почесного професора. Про це президент Петро Порошенко розповів на своїй сторінці у Facebook.

"Хотів би першим привітати великого друга України Броніслава Коморовського, який зробив величезний внесок у розвиток українсько-польських відносин і залишається потужним адвокатом українських інтересів в Європейському Союзі", - написав президент.

Нагороду вручив ректор ЛНУ імені Івана Франка Володимир Мельник.

"Звання присвоїли за особистий внесок у розвиток українсько-польських відносин, організацію міжнародної підтримки інтеграції України в Європу, за сприяння польсько-українській співпраці в галузях науки, освіти і культури", - відзначили в університеті.

У відповідь Коморовський подякував за нагороду, також зазначивши, що отримання звання почесного доктора польським президентом в українському університеті свідчить про хороші взаємини країн.

Матеріал по темі: Президент Польщі засудив героїзацію "бандерівців"

Нагадаємо, що Броніслав Коморовський прибув з робочим візитом до Львова сьогодні. Вранці він уже відвідав Личаківський цвинтар та поклав квіти і лампади до Меморіалу львівських орлят і Пам'ятника воїнам Української Галицької армії.

Також польський президент ознайомився з ходом реставраційних робіт, проведених на кладовищі Фондом культурної спадщини за фінансування Міністерства культури і національної спадщини Польщі.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Шоу-бізнес
18.02.2018
Націоналісти розгромили будівлю російського "Сбербанку" у Києві на Подолі
0
0
22:15 18.02.2018
Житловий будинок вигорів повністю
0
0
15:58 18.02.2018
Зараз проводяться заходи для встановлення особи мінера
0
0
15:22 18.02.2018
В результаті ДТП повністю заблоковано рух трамваїв
0
0
12:40 18.02.2018
Потяги проїжджають заблоковані станції
2
0
12:19 18.02.2018