Шоста мобілізація: потрібні десантники, танкісти, артилеристи

поділитись

0

532

44 доби мобілізованих вишколюватимуть за фахом у навчальних центрах. Після цього вони пройдуть бойове злагодження тривалістю до 15 діб

Шоста черга часткової мобілізації до Збройних сил України триватиме до 17 серпня. Планують здебільшого призвати десантників, танкістів і артилеристів.

Про це заявив перший заступник начальника головного управління оборонного і мобілізаційного планування Генерального штабу Збройних сил Володимир Талалай, повідомляє Радіо Свобода.

"Як і раніше, для призову за мобілізацією необхідні фахівці для комплектування високомобільних десантних, механізованих танкових військ, артилеристи, фахівці розвідки, зв'язківці, а також фахівці ремонтних органів, військові інженери", – повідомив він.

Планують, що під час шостої хвилі мобілізації порівну будуть призвані ті, хто раніше проходив військову службу, а також ті, хто раніше не служив.

Читайте також: Кожен 12-й українець добровільно йде на фронт

За словами Талалая, усі пройдуть поетапну підготовку. 44 доби мобілізованих вишколюватимуть за фахом у навчальних центрах. Після цього вони пройдуть бойове злагодження тривалістю до 15 діб на військовій техніці у складі штатних підрозділів.

Представник Генштабу наголосив, що лише після закінчення повного циклу підготовки військовослужбовців спрямують на виконання бойових завдань, зокрема в зоні АТО.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Лінч допоможе українцям стати здоровими та щасливими
0
0
00:10 18.11.2017
Ще надходить інформація
0
0
20:20 17.11.2017