Ініціатори руху проти дискримінації чоловіків запустили скандальну кампанію в соціальних мережах. Про це повідомляє індійське видання Maggcom.

На опублікованих постерах зображені чоловіки з заклеєним папером ротом, на якому написані претензії до суспільства - "Хочете рівності статей? Отримуйте його. Я не зобов'язаний притримувати двері, я не зобов'язаний носити сумки, я не зобов'язаний поступатися місцем".

На думку творців кампанії, у жінок, на відміну від чоловіків, немає проблем з рівноправністю.

"Прийшов час усвідомити, що чоловікам пора відпочити від геройства. Чоловіки страждають від дискримінації не менше, аніж жінки і є жертвами суспільства. Чоловікам нав'язали думку про те, що вони повинні бути джентльменами, що вони повинні поступатися місцем жінці і бути ввічливими. Чоловікам не залишили вибору", - повідомляється на сайті.

Матеріал по темі: Анджеліну Джолі визнали феміністкою №1

Популярні новини зараз
Гроші потечуть рікою: 3 знаки Зодіаку, яким березень готує золотий дощ Чоловік прийшов на побачення наосліп - і завмер: за столик сіла його дружина, яку він не бачив 15 років Без світла, води та каналізації: українців закликали готуватися до складного літа Готуйтеся до більших платіжок: опалення цьогоріч вимкнуть не за календарем
Показати ще

Ініціатори руху проти дискримінаціі зіткнулися з критикою на адресу кампанії.

"Ніхто не забороняє вам носити підбори і користуватися косметикою", - пишуть користувачі соціальних мереж.