Рік життя на окупованих територіях (фото)

поділитись

0

526

За рік відбулося дивне: люди звикли. Більшість жителів цих міст із загальним населенням майже в два мільйони людей спочатку бігли від війни, а потім повернулися в свої будинки

[gallery]

Трохи більше року тому збройний конфлікт на сході України вийшов за межі Слов'янська та Краматорська. Зазнали артилерійських нальотів найбільші міста Донбасу - Донецьк і Луганськ.

Підбірку фото із життя мешканців окупованих територій презентував 36-річний фотограф Петро Шеломовський.

"За рік відбулося дивне: люди звикли. Більшість жителів цих міст із загальним населенням майже в два мільйони людей спочатку бігли від війни, а потім повернулися в свої будинки і незважаючи на очевидні труднощі і великі зміни, що відбулися тут за останній рік, продовжують жити і виживати", - коментує автор фото, який народився у Москві, а наразі живе у Празі.

Читайте також: На Донбасі зібрались видавати російські паспорти – ЗМІ

Фотограф знімав громадянські протести і війну в Україні, Туреччині, Чехії та Іспанії. Мав публікації у The New York Times, The Guardian, The Telegraph, The Sunday Times, The Times of London.

Автор скаржиться на черги за перепустками та "стіну" між окупованим Донбасом та рештою територій України, яка розділила родини, друзів та знайомих.

"Чи не менше місяця йде на те, щоб отримати перепустку, за яким можна виїхати з непідконтрольних територій, потім - ще добу в черзі на блокпосту. Неважливо, в лікарню, на роботу, на весілля чи похорон, в магазин за продуктами: на території самопроголошених республік сильно подорожчали навіть найпростіші товари", - підсумував він свою фотогалерею.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Легкої наживи не вийшло, тепер ними точно зацікавиться військова прокуратура
0
0
14:29 19.11.2017
Її відвезли в невідомому напрямку
0
0
22:28 18.11.2017
Вже не вперше подібні інциденти трапляються у столиці - цього разу в зоні ризику опинився історичний район міста
0
0
22:02 18.11.2017