"Солдатській матері" з Росії вручили Гессенську премію

поділитись

0

208

Занепокоєння через погане ставлення до молодих юнаків у збройних силах РФ переросло в політичну активність, спрямовану на розвиток миру і демократії

Елла Полякова – голова російської неурядової організації "Солдатські матері Санкт-Петербурга", бореться за права призовників до армії РФ. У німецькому Вісбадені їй вручили цьогорічну Гессенську премію миру.

"Занепокоєння через погане ставлення до молодих юнаків у збройних силах РФ переросло в політичну активність, спрямовану на розвиток миру і демократії", - йдеться в обґрунтуванні премії.

Проте вже більше року існує нова проблема, із якою зіштовхнулася організація. Це війна на Сході України і звинувачення на адресу російської армії. На початку липня багато російських ЗМІ повідомляли про солдат-дезертирів на кордоні з Україною.

Читайте також: На Донбасі воює 64 тисячі українських бійців - Порошенко

Вони начебто боялися, що їх відправлять на Донбас воювати на стороні проросійських сепаратистів. Міноборони РФ заперечило такі дані, як і будь-яке військове втручання на Сході. Тоді як Україна і Захід звинувачують Росію в підтримці сепаратистів військовою технікою й солдатами.

В організації "Солдатські матері Санкт-Петербурга" стверджують про неодноразові анонімні телефонні дзвінки від батьків, стурбованих тим, що їхніх синів можуть відправити на Схід України.

Напевно, через страх закриття "Солдатські матері Санкт-Петербурга" дуже обережно ставляться до цієї теми. На веб-сторінці організації "Україні" не присвячено окремої рубрики.

Зокрема Полякова, як і її співробітники, у публічних виступах уникає висловлювань про Донбас.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
qq
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Результати ремонту вестибюлю станції метро "Лівобережна" обурили киян та викликали шквал критики й насмішок у соцмережах
3
0
20:56 27.03.2017
Рятувальники дістали з Дніпра бездиханне тіло чоловіка.
0
0
20:33 27.03.2017
"Київпастранс" планує придбати 180 нових автобусів та тролейбусів вартістю понад мільярд гривень
0
0
19:41 27.03.2017
Службова тварина злякалася собаки
0
0
16:41 27.03.2017