На боці російський бойовиків воює біля ста сербів - найманець

поділитись
Найманець росповів, що у Сербії зараз роботи немає, люди на межі голоду живуть, тому він вирішив заробити на війні

На боці російських терористів воюють за гроші серби. Про те чому не повертаються на батьківщину, розповів серб Радомир Почуча.

44-річний Радомир воює за так звану "Новоросію". За його плечима досвід війни в Боснії та Герцеговині і в Косово. І таких його співвітчизників на Донбасі близько сотні. Про це найманець розповів російському виданню Газета.ru.

"Я приїхав у вересні 2014 року. Після декількох боїв я попав у в'язницю в "ДНР". Мене звинуватили в тому, що я продавав зброю українській стороні, а ще хотів убити двох сербських добровольців. Мене у результаті відпустили. І я знаходжуся тут, в штабі руху "Новоросія" Ігоря Стрелкова", - признався серб.

"У Сербі зараз і так роботи немає, люди на межі голоду живуть. Недавно в Белграді згорів будинок відомого театрального актора. Він отримав важкі опіки, а його мати і сестра загинули. З'ясувалося, що в його будинку відключили за несплату електрику, а полум'я спалахнуло від того, що свічка впала на покривало", - пояснює серб чому він приїхав до України воювати.

За його словами, удома найманців не чекають. А після повернення правоохоронці ловлять їх і відправляють у в'язницю.

Читайте також: "ОБСЄ привозила обмундирування під виглядом гуманітарки" – зізнання

"Уже вісім людей отримали умовні. Але у мене є серйозні побоювання, що інші добровольці, коли повернуться, отримають реальні тюремні терміни. У будь-якому випадку Служба безпеки Сербії прослуховує телефони добровольців і стежить за тим, що вони пишуть в інтернеті, не виключено, що і зламує їх електронну пошту" – розповів найманець. Тому серби зараз задумалися про те, чи варто взагалі повертатися додому.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Політика
17.03.2018
19 березня можуть оголосити вихідним днем
0
0
00:43 17.03.2018
Посилені патрулі забезпечать порядок на вулицях столиці
0
0
22:08 16.03.2018
Причини смерті наразі з'ясовують
0
0
15:51 16.03.2018