"ОБСЄ привозила обмундирування під виглядом гуманітарки" – зізнання

поділитись
"Тут іде безглузда війна, тупо за гроші… Люди самі не знають, що роблять. Це братовбивство, яке не принесе нам ані території, ані трофеїв"

Російський найманець розповів, що учасники моніторингової місії ОБСЄ в грудні минулого року привозили бойовикам військове обмундирування.

Громадянин Росії Іван Горбунов приїхав з Анапи в "ДНР" в квітні минулого року. За військовим фахом він снайпер-розвідник.

"В грудні 2014 року місія ОБСЄ привезла нам гуманітарну допомогу у вигляді обмундирування: берці, розгрузки (військовий жилет – ред.) і "горки" (різновид військової форми – ред.)", - розповів росіянин на відео, яке оприлюднило СБУ.

Після грудня Горбунова перевели у розвідувальний взвод 2-ої мотострілецької бригади під командуванням бойовика за позивним "Скорп".

"Він стріляв по людях, щоб налякати их, постійно бив нас та карав фінансово – забирав зарплати. Вся гуманітарна допомога з Росії ішла йому в кишеню", - скаржиться росіянин.

Наприкінці зізнання затриманий звернувся до президента Путіна.

"Тут іде беззмістовна війна, тупо за гроші… Люди самі не знають, що роблять. Це братовбивство, яке не принесе нам ані території, ані трофеїв", - сказав Горбунов.

Читайте також: СБУ вкотре довели, що сепаратистів озброює Росія

Напередодні СБУ також оприлюднило нові докази російської агресії на Донбасі. Під час бойового зіткнення у селищі Октябрське неподалік від Маріуполя українські військові захопили малогабаритний реактивний вогнемет МРО-А "Джміль" 2008 року випуску, який мають виключно підрозділи РФ.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Що ж буде, коли ці дві країни все ж таки зважаться наставити один на одного зброю
0
0
17:14 19.07.2018
Пристебніться, ми покажемо вам, чому молитися перед польотом та посадкою - добра традиція в Україні
0
0
07:34 18.07.2018
Син священника і знавець релігії одночасно був провідником повстанців та ідеологом цілої армії
2
0
21:37 03.07.2018
"...історія в тому, що, що б я вам ні відповів, ви все одно не повірите" (С. Вакарчук)
2
0
12:18 27.06.2018