На Хмельниччині у 17-річної дівчини вагітна шахрайка виманила 12 тисяч гривень за зняття прокляття. До цієї суми ввійшли півтори тисячі гривень, ювелірні вироби та мобільний.

Про це на сторінці у Facebook повідомив начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей Управління Міністерства Внутрішніх справ в Хмельницькій області Сергій Цимбалюк.

До дівчини на вулиці підійшла незнайома вагітна жінка і авторитетно заявила про наявність порчі у її сім'ї. Незнайомка розпитала дівчину, чи віруюча вона, а далі заморочила голову розповідями про екстрасенсів та погану енергетику. Потім до них приєдналася начебто постійна клієнтка "ворожки", яка підтвердила її "професійні здібності".

Читайте також: Київську пенсіонерку "зцілили" по телефону за 50 тисяч гривень

"Прогулюючись провулками, шахрайки детально розповіли довірливій дитині, що треба зробити, аби очистити її ауру", - каже Цимбалюк.

Популярні новини зараз
Головне за 2 жовтня: неправильні платіжки за газ, виправдання Потапа, вступ України до НАТО та нова комуналка Українцям можуть скасувати індексацію зарплат через зростання інфляції: що буде з виплатами Своїх не кидаємо? Путін планує віддати всю Луганщину, щоб захистити важливі для себе місця - ISW Запасайтеся медом, "поклоняйтесь" бурякам і остерігайтеся незнайомців: українців суворо попередили перед 2 жовтня
Показати ще

Дівчина, перебуваючи під впливом шокуючої інформації про її родину, винесла з дому гроші та цінні речі. Після цього жінки порадили їй почекати на лавці, поки вони проводитимуть "процес очищення" речей. Більше вони не повернулися.