17-річна хмельничанка віддала вагітній «ворожці» 12 тисяч гривень

поділитись

0

276

До дівчини на вулиці підійшла незнайома вагітна жінка і авторитетно заявила про наявність порчі у її сім'ї

На Хмельниччині у 17-річної дівчини вагітна шахрайка виманила 12 тисяч гривень за зняття прокляття. До цієї суми ввійшли півтори тисячі гривень, ювелірні вироби та мобільний.

Про це на сторінці у Facebook повідомив начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей Управління Міністерства Внутрішніх справ в Хмельницькій області Сергій Цимбалюк.

До дівчини на вулиці підійшла незнайома вагітна жінка і авторитетно заявила про наявність порчі у її сім'ї. Незнайомка розпитала дівчину, чи віруюча вона, а далі заморочила голову розповідями про екстрасенсів та погану енергетику. Потім до них приєдналася начебто постійна клієнтка "ворожки", яка підтвердила її "професійні здібності".

Читайте також: Київську пенсіонерку "зцілили" по телефону за 50 тисяч гривень

"Прогулюючись провулками, шахрайки детально розповіли довірливій дитині, що треба зробити, аби очистити її ауру", - каже Цимбалюк.

Дівчина, перебуваючи під впливом шокуючої інформації про її родину, винесла з дому гроші та цінні речі. Після цього жінки порадили їй почекати на лавці, поки вони проводитимуть "процес очищення" речей. Більше вони не повернулися.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Причини пожежі поки невідомі
0
0
16:38 19.11.2017
Легкої наживи не вийшло, тепер ними точно зацікавиться військова прокуратура
0
0
14:29 19.11.2017
Її відвезли в невідомому напрямку
0
0
22:28 18.11.2017