Київську пенсіонерку "зцілили" по телефону за 50 тисяч гривень

поділитись
Пенсіонерка взимку цього року побачила оголошення про зцілення всіх хвороб цілителькою. Після звернення бабусі одразу діагностували рак

До Шевченківського РВ МВС міста Києва звернулася 76-річна пенсіонерка із заявою про шахрайство. За її словами, зловмисники виманили в неї 50 тисяч гривень "лікуючи" по телефону.

Пенсіонерка взимку цього року побачила оголошення про зцілення всіх хвороб цілителькою. Після звернення бабусі одразу діагностували рак, та запропонували лікувати цілющими молитвами. Ці "сеанси" проходили також і у телефонному режимі.

За свої послуги шахраї вимагали винагороди у вигляді 50 тисяч гривень. Ці гроші пенсіонерка перевела на банківський рахунок "цілителів". Зараз правоохоронці завели кримінальну справу за статтею "Шахрайства". Зловмисникам загрожує до восьми років позбавлення волі.

Читайте також: Затриманий новою поліцією "генерал" виявився самозванцем

Це вже не перший випадок в Україні, коли люди стають жертвами телефонних шахраїв. Цього року жінка з Рівненщини перевела на банківський рахунок злодіїв 37 тисяч гривень на оформлення нібито виграного автомобіля.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Що ж буде, коли ці дві країни все ж таки зважаться наставити один на одного зброю
0
0
17:14 19.07.2018
Пристебніться, ми покажемо вам, чому молитися перед польотом та посадкою - добра традиція в Україні
0
0
07:34 18.07.2018
Син священника і знавець релігії одночасно був провідником повстанців та ідеологом цілої армії
2
0
21:37 03.07.2018
"...історія в тому, що, що б я вам ні відповів, ви все одно не повірите" (С. Вакарчук)
2
0
12:18 27.06.2018