На Дніпропетровщині СБУ блокувала поставки ліків терористам (відео)

поділитись
Медикаменти перевантажували з фур у менший транспорт та перевозили через лінію зіткнення, уникаючи українські блокпости

Співробітники Служби безпеки України блокували канал постачання лікарських засобів на Дніпропетровщині. Вони призначались для терористів із так званої "ДНР",

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Ліки везли у Донецьк, Макіївку та Шахтарськ.

Місцева бізнес-структура, за інформацією спецслужби, поставляла на тимчасово окуповані терористами території широкий спектр лікарських засобів.

"Згідно з вилученими товарно-транспортними накладними, ліки надсилали у Донецьк, Макіївку та Шахтарськ", - зазначили у СБУ.

Згідно з оперативною інформацією, більша частина медикаментів надходила безпосередньо бойовикам. Решту реалізовували за максимально завищеними цінами людям.

На території, що підконтрольна українським військовим, медикаменти перевантажували з фур у менший транспорт. Далі їх перевозили через лінію зіткнення, уникаючи блокпостів.

Читайте також: Двох київських ДАІшників затримали на хабарі

Під час обшуків в офісах та складських приміщеннях співробітники спецслужби вилучили договори з контрагентами на окупованих територіях, печатки підприємців, які здійснюють фінансово-господарську діяльність на території "ДНР", а також 1 млн. 225 тис. грн., понад 54,5 тис. євро та 7 тис. доларів США.

За цим фактом злочину відкрито кримінальне провадження за статтею Кримінального кодексу "фінансування тероризму". Наразі тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для встановлення та притягнення до відповідальності всіх осіб, які причетні до організації поставок медикаментів бойовикам.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Міська влада не може знести або реконструювати будівлю
0
0
17:49 16.08.2018
Кадри так званого арт-кафе підняли хвилю обурення в інтернеті
0
0
13:49 16.08.2018
Сотні людей годинами чекали інформації про свої рейси
0
0
13:19 16.08.2018
У місцях підтоплень на ранок четверга вже відкачано 45 куб. м води
0
0
13:01 16.08.2018
Столична погода не перестає дивувати
0
0
12:01 16.08.2018