У Росії вирішили ускладнити життя українським гастарбайтерам

поділитись

0

702

У Федеральній міграційній службі зазначають, що виняток зроблять лише для мешканців південно-східних регіонів Донецької і Луганської областей

Російська міграційна служба із 1 серпня робить жорсткішими правила перебування українців на території країни.

Про це повідомляє УНІАН.

Відтепер буде діяти 120-добовий механізм отримання дозволу. Якщо людина за цей час не отримає патент на перебування і не стане на облік, їй заборонять в'їзд до країни на три роки.

У Федеральній міграційній службі зазначають, що виняток зроблять лише для мешканців південно-східних регіонів Донецької і Луганської областей. Тобто для мешканців окупованих територій.

"Ми ніколи не говорили, що скоротимо термін преференцій для громадян, які вимушено залишили певні проблемні території України", - наголосив голова російської міграційної служби Костянтин Ромодановський.

Читайте також: Країни Шенгену стали частіше відмовляти українцям у видачі віз

Проте для інших категорій громадян, за його словами, після першого серпня суттєво зміняться правила перебування в Росії.

Поки що у Росії для громадян України залишається "напівпреференція". Їм не треба виїжджати за територію, але вони зобов'язані упродовж цього часу отримати російські дозвільні документи.

Нагадаємо, від квітня в Україні запрацювали нові правила з обмеження терміну перебування росіян. Тепер по завершенні трьох місяців громадянам Росії не можна перебувати в нашій країні ще наступні три місяці. Знову в'їхати вони зможуть тільки по завершенні цього терміну.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Техно
21.11.2017
Вибір редакції, Шоу-бізнес
23.11.2017
У мережі впевнені, що тільки так з автохамамі і треба чинити
0
0
14:47 23.11.2017
Вакансія передбачає соціалізацію котів
0
0
10:49 23.11.2017