Співочі тераси амфітеатру ваблять туристів на Харківщину

поділитись
У Харківській області, є історичне місце, яке прозвали "Співочі тераси". Це унікальне, стародавнє місце, де знаходиться фруктовий сад.

У Харківській області, є історичне місце, яке прозвали "Співочі тераси". Це унікальне, стародавнє місце, де знаходиться фруктовий сад.

По плануванню, фруктовий сад має вид амфітеатру. Він знаходиться поруч з річкою Мерла. З-за несприятливих кліматичних умов, тривалий час не вдавалося вирощувати екзотичні сорти дерев на цій територіі. Але місцеві жителі знайшли вихід з положення. На схилі балки, люди побудували шість терас, які по плануванню були звернені на південь. Таким чином, сонячні промені потрапляли прямо на тераси, що в подальшому дозволило вирощувати екзотичні сорти дерев.

Сад знаходиться в Городнем, в Харківській області, куди можна з'їздити у вільний час і подивитися на настільки унікальне історичне місце. Тераси мають ще одну унікальність. Завдяки успішному розташування та особливості архітектурної будови, тераси мають хорошу акустику.

Амфітеатр поширює місцевості навіть самі тихі звуки. Легенди свідчать про те, що раніше на цій території виступав знаменитий Федір Шаляпін. Коли сильні вітри, тераси самі видають унікальні звуки, які нагадують мелодію. Звідси і пішла назва "Співочі тераси".

Туристи і просто відпочиваючі люди, беруть з собою намети і знаходяться серед природи і співаючих каменів по кілька днів. "Співочі тераси" це унікальний пам'ятник садово-паркової архітектури України кінця 19го століття.

Раніше, портал "Знай.ua", розповів про те, що починаючи з квітня місяця в Ужгороді починається сезон цвітіння японської вишні. У цей момент починаються народні гуляння під назвою "Сакура Фест". Зачаровує краса квітучої вишні не залишить вас байдужими. Незвичайні кольору, весняний настрій і яскраві емоції нагадують країну висхідного сонця забезпечить вам місто Ужгород.

Автор матеріалу: 
Наталья Лошакова
Вибір редакції, Суспільство
24.04.2018
В країну прийдуть короткочасні дощі
0
0
19:10 24.04.2018
Українцям приготували колосальні штрафи
0
0
19:03 24.04.2018
Тисячі туристів їдуть до нас в надії стати батьками
0
0
18:33 24.04.2018
"Держава не буде визначати, хто буде Патріархом нової церкви, бо це не державна справа"
0
0
18:20 24.04.2018