Українські баскетболісти програли завершальний поєдинок групового раунду "Євробаскету-2015" проти Бельгії, поступившись супернику з рахунком 71:79, пише champion.com.ua.

Збірна України зуміла досить впевнено провести перші два періоди, однак повністю провалила гру у третій чверті поєдинку, після чого не зуміла наздогнати суперника і завершила виступ на турнірі.

Для виходу у наступний раунд команду Євгена Мурзіна влаштовувала тільки перемога і, у разі успіху, поразка Естонії в матчі з латвійцями.

Таким чином, збірна Україна покидає Євробаскет-2015, здобувши лише одну перемогу у п'яти поєдинках.