Київське "Динамо" на своєму полі зіграло з рахунком 2:2 із "Порту".

Старт київського клубу в груповому етапі Ліги чемпіонів видався складним, пише Сегодня.

За кілька годин до початку матчу захворів лідер киян Андрій Ярмоленко.

Однак, навіть без лідера, "Динамо" першим відкрило рахунок - на 20-й хвилині простріл з флангу замкнув Гусєв.

Читайте також: "Реал" нещадно розгромив "Шахтар"

Популярні новини зараз
ТЦК більше не чекатимуть: військовозобов’язаним дали кілька днів - що треба встигнути Як зберегти тепло у квартирі й гроші у гаманці: поради на опалювальний сезон "Час спливає": експерт, який передбачав повномасштабне вторгнення, приголомшив новим прогнозом "Нехай роблять з учителем після уроків": українці пропонують звільнити школярів від домашніх завдань
Показати ще

Гості відігралися через три хвилини, Абубакар забив після навісу з флангу. А на 81-й хвилині цей же футболіст оформив дубль.

Все ж "Динамо" зуміло вирвати нічию - на 89-й хвилині Рибалка зі штрафного пробив у стінку і відправив м'яч, що відскочив, у воротарський майданчик, де Буяльський забив головою.

У другому матчі нашої групи "Челсі" розгромив "Маккабі" - 4:0.