Керівництво футбольного клубу "Металург" (Запоріжжя) надіслало листа до ФФУ, Прем'єр-ліги та Запорізької федерації футболу про те, що у команді найближчим часом розпочнеться процес ліквідації.

"Футбол 24" опублікував відповідний документ. У ньому мова йдеться про те, що клуб більше не може існувати у теперішньому вигляді.

"ТОВ" ПФК "Металург-Запоріжжя" пропонує для продовження участі команд "Металург" Запоріжжя в чемпіонаті сезону 2015/16 рр. передати на баланс будь-який інший організації або юридичній особі (у тому числі ЗОФФ, ПЛ, ФФУ) активи ТОВ "ПФК" Металург-Запоріжжя ". Разом з тим повідомляємо, що на теперішній час потокова діяльність ТОВ" ПФК "Металург-Запоріжжя" не фінансується, а Товариство готується до ліквідації ", - йдеться в тексті листа.

Цей документ підписаний президентом "Металурга" Андрієм Шевчуком.

Читайте також: Федерація футболу Запоріжжя намагається врятувати "Металург"

Популярні новини зараз

Справжні імена та прізвища Дантеса, Саніної, Джамали, Тіни Кароль: Камалія "порвала" всіх

Головне за ніч: пенсії до 3800 грн, повернення Світлани Лободи в Україну, друга молодість Алли Пугачової і одкровення Дзідзьо про розлучення зі Slavia

Легенда 90-х Тетяна Овсієнко змінилася до невпізнання, час не щадить нікого: експерименти з волоссям і хрип, як у Лепса

Кума Дзідзьо Оля Цибульська отримала каменем по своїй автівці: "Розбив лобове скло"

Показати ще

Сьогодні вже з'являлась інформація, що Запорізька федерація футболу намагається врятувати команду. Матч між "Металургом" та донецьким "Олімпіком" має відбутися 3 жовтня.