Головний тренер "Дніпра" Мирон Маркевич вважає, що керівництву клубу потрібно починати переговори з Євгеном Селезньовим про продовження контракту.

"Тут двох думок бути не може: звичайно, я хочу, щоб він залишився. Він хороший форвард і людина", - заявив головний тренер "Дніпра" офіційному клубному сайту.

"У команді він обов'язково повинен залишитися. Але який контракт буде - це питання клубу. Я хочу, щоб він залишився, а далі - керівництво клубу повинне з ним розмовляти і швидше підписувати контракт", - сказав Маркевич.

Читайте також: "Дніпро" розгромив "Сталь"

Контракт Селезньова з "Дніпром" закінчується влітку 2016 року. Нагадаємо, цього літа "Дніпро" безплатно залишив Євген Коноплянка, через те, що його контракт з клубом вже скінчився.

Популярні новини зараз
Ваша пенсія може бути значно вищою: як змусити ПФУ доплачувати 1300 грн щомісяця Чоловікам пропонують останній шанс: як вирішити проблеми з ТЦК віддалено Податкова остаточно залізе в гаманці українців: банки почнуть здавати інформацію про рахунки Пенсіонерам доплатять 25% до пенсії: хто має право на підвищення
Показати ще