Футболіст мюнхенської "Баварії" Франк Рібері має намір відсудити у американського телеканалу CNN 1,5 млн доларів. Журналісти без згоди спортсмена використали його фото у статті, повідомляє The Guardian.

Мова у матеріалі йшла про те, що кріотерапія може бути шкідливою. А сама стаття мала назву "Жінка знайдена замерзлою у камері для кріотерапії, процедура викликає питання". Журналісти вирішили поставити на фото французького футболіста під час проведення процедури.

"Рібері ніколи не давав згоди на використання його фото. Він та його родина доручили мені відсудити у CNN півтора мільйона доларів США", - заявив адвокат футболіста.

Кріотерапіія застосовується для для відведення тепла від тканин, органів або від тіла людини. Її використовують у профілактичних та медичних цілях. Ця процедура ще недостатньо добре вивчена.

Читайте також: Блаттер перехвилювався та потрапив до лікарні

Популярні новини зараз
Оля Полякова спантеличила дивною поведінкою з фанаткою під час концерту: "У мене їх двоє" Регіна Тодоренко проігнорувала пророцтво Тараса Шевченка і ось, що вийшло: "Битиме" Андрій Бєдняков відібрав лаври у Сергія Притули та організував допомогу Харкову з Усиком: "Серце завмирає" Сергій Притула не зміг зняти гроші з благодійного рахунку і віддав свої пів мільйона: "Який я тоді волонтер"
Показати ще

32-річний Франк Рібері ще два роки тому був претендентом на "Золотий м'яч". Сьогодні він частіше перебуває у лазареті та думав навіть покінчити із футболом.