Сьогодні мадридський "Реал" виступив із офіційною заявою від президента Переса стосовно дискваліфікації з Кубку Іспанії. Про це повідомляє офіційний сайт королівського клубу.

Керівники та юристи футбольного клубу наполягають на своїй повній правоті та вимагатимуть повернення до змагання.

"Ми не отримали від Федерації жодних повідомлень по дискваліфікації Черишева, а це означає, що усе законно. Наші представники подадуть апеляцію до матчу-відповіді", - заявив Флорентіно Перес.

Однак іспанські футбольні чиновники наголошують, що попереджали "Реал" про дискваліфікацію росіянина. За день до матчу мадридцям навіть надіслав листа футбольний аналітик з Іспанії.

Тренер команди Рафа Бенітес дізнався про бан під час матчу та замінив Черишева у перерві, продемонструвавши таким чином виконання правил.

Популярні новини зараз
Не купуйте ці 3 популярні консерви навіть по акції: продавчиня розкрила небезпечні секрети магазинів На опалення не розраховуйте: українцям радять одягтися, а не топити квартири Через 10 днів можуть припинити виплати: Пенсійний фонд оголосив важливе правило Такі перекази банк не помічає: експерт порадив, як обійти блокування карток
Показати ще

У будь-якому разі "Реалу" присудили технічну поразку з рахунком 0:3 та виключили зі змагань. На полі "Реал" здолав суперника із рахунком 3:1.

Футбольна громадськість, а особливо захисник "Барселони" Жерар Піке, шоковані професійним рівнем менеджменту "Реала". Такі заборони ретельно відслідковують навіть аматорські команди.

Читайте також: "Реал" остаточно виключили з Кубку Іспанії

Зазначимо, що Черишев перебрав жовтих карток ще у минулому сезоні, виступаючи за "Вільярреал". Росіянин не тільки вийшов на поле, але й забив гол "Кадісу". Виключно зі спортивної точки зору суперник "вершкових" не мав жодних шансів на успіх.