У польському місті Замостя пройшов V-й Миколаївський турнір міст-побратимів серед футбольних команд. Він присвячений дню Святого Миколая, який римо-католики відзначають 6 грудня.

Про це повідомляє Volynpost.

У змаганнях взяли участь футбольні клуби із Замостя та інших міст Польщі. Україну представляла дитяча команда "Адреналін" із Луцька. Організаторами турніру виступили місцевий спортивний клуб "Ґаудіум" та міська влада Замостя.

Поєдинки проходили в спортивно-розважальному центрі міста. На змагання прийшло подивитись велика кількість вболівальників. Відкривала турнір костюмована церемонія відкриття, а вів її Святий Миколай.

Матчі грали на полі розміром 30х45м. Цей майданчик досить незвичний для наших спортсменів, бо він є чимось середнім між міні-футбольним та зменшеним футбольним полем. Матчі тривали 15 хвилин і в ньому брали участь по шість гравців від команди. Гравці не мали часу, щоб розслабитись, втратити пильність і кожна помилка могла стати фатальною.

Популярні новини зараз
Мобілізація 60+: як будуть призивати до армії дідусів Поясніть, звідки долари: українцям почали задавати питання у банку Все життя платив податки – залишився ні з чим: ФОПам масово відмовляють у пенсії - у чому причина Тисячі українців звільнять від призову: кого заборонили чіпати ТЦК
Показати ще

Читайте також: 19-річна українка стала чемпіонкою світу з більярду

9-річні гравці виявились не готовими до такого темпу змагань. В кінцевому результаті вони поділили 3-4 місця з польською командою "Гурнік". Футболісти із клубу "Адреналін-2005" виявились більш майстернішими за своїх однолітків і здобули головний Кубок турніру.

Найзапеклішою була боротьба серед 11-річних спортсменів. Українські команда здобула три перемоги, а вирішальному матчі зустрілась із клубом "Гетьман" із Замостя. Але сильнішими виявились наші суперники. В результаті "Адреналін-2004" посів лише друге місце.