Українські гімнастки завоювали бронзу на чемпіонаті Європи

поділитись

0

132

Збірна України з художньої гімнастики посіла третє місце на чемпіонаті Європи та завоювала бронзові нагороди. Він проходить у столиці Білорусі Мінську.

Після першого дня змагань команда йшла на 4-му місці з невеликим відставанням від збірної Ізраїлю, але істотно поступаючись росіянкам і білорускам. У підсумку, доля бронзових медалей вирішилася в заключному виступі змагань, де ізраїльтянка Нета Рівкін в самій кінцівці зробила грубу помилку.

До складу нашої збірної входили: Анна Різатдінова, Вікторія Мазур і Елеонора Романова. За підсумками виступу гімнасток, наша команда набрала 139.798.

Перше місце зайняли представниці Росії. Їх загальний результат - 150.173. Друге місце посіли господарки чемпіонату, білоруські гімнастки, з показником - 144.556.

Нагадаємо, що нещодавно, лідер української збірної з гімнастики Ганна Різатдінова виборола дві медалі на змаганнях в Італії.

Znaj.ua
Вибір редакції, Шоу-бізнес
22.11.2017
Вибір редакції, Ексклюзив, Техно
21.11.2017
Хто, на думку українців, більш витривалий і зможе вибороти перемогу?
0
0
16:55 13.09.2017
Любі друзі! GameBetNews спільно з GameBet.com запрошує Вас взяти участь у футбольному конкурсі "Вгадай точний рахунок"!
08:33 04.08.2017
Колишній воротар збірної України розповів, кого він вважає кращим футболістом світу