Українські байдарочниці Марія Повх та Анастасія Тодорова вибороли бронзові нагороди. Вони фінішували третіми у веслуванні на байдарці-двійці на 200 м на перших Європейських іграх. Змагання проходять у столиці Азербайджану.

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Результат українок - 37,719. Чемпіонками у змаганні стали білоруські спортсменки Маргарита Махнєва та Марина Літвінчук. Їх результат 37,399. Срібні призеркам стали сербки Ніколіна Молдован та Олівера Молдован з Сербії з 37,699.

Відзначимо, що українки програли лише дві соті секунди сербської парі, яка фінішувала другою.

Читайте також: Український борець потрапив у фінал Європейських ігор

Популярні новини зараз
Важливе попередження: водіям змінили правила зупинки на блокпостах 300 гривень – теж гроші: як оформити щомісячну доплату до пенсії Двом категоріям українців виплатять по 10 800 грн: кого підтримають копійчиною Почнеться вже у квітні: пенсіонери отримають потрійні виплати
Показати ще

Це вже восьма медаль для українських спортсменів на Європейських іграх.

Нагадаємо, вчора борчиня Аліна Махиня принесла збірній України першу золоту нагороду на змаганнях. Наразі у синьо-жовтій скарбничці одна золота медаль, 3 срібні, а також 4 бронзові.