Дерюгіна обурена жахливими умовами для тренувань в Україні

поділитись
Екс-дружина Олега Блохіна також висловилася, що спортсмени не повинні виїжджати з рідної країни

Відома гімнастка, яка двічі була абсолютною чемпіонкою світу, Ірина Дерюгіна заявила, що гірших умов для тренування з художньої гімнастики, ніж в Україні немає ні в одній країні світу. Заслужений майстер спорту СРСР в ефірі телеканалу NewsOne.до питання ведучого, чи мають моральне право українські спортсмени виїжджати з України і змінювати громадянство, поставилася філософськи.

"Ви знаєте, особисто я шалено люблю свою країну і роблю для цього нереальні речі. Я об'їздила весь світ, але знаю, що гірше, ніж у нас умов для тренувань немає ні в одній країні світу. Гірші умови - у нас", - відповіла чемпіонка світу.

Читайте також: Український біатлоніст відпочиває з пивком

За її словами, в цьому спорті люди отримують професію, отримують можливість досягти чогось у житті. Не варто очікувати золотих гір, головне – займатися улюбленою справою.

Екс-дружина Олега Блохіна висловилася, що спортсмени не повинні виїжджати з рідної країни, оскільки потрібно боротися за неї і прославляти. Варто відзначити також, що згідно з опитуванням, більшість людей проголосували за те, що спортсмени мають право виїхати з України і сміливо отримувати громадянство іншої країни. Така статистика дуже засмутила чемпіонку.

"Якщо так думає народ України, значить, у нас сьогодні немає людей, які люблять і борються за Україну", - сказала вона. Також Дерюгіна додала, що Україна – чудова країна, але "люди, які повинні допомагати населенню і країні вижити, не виконують свої функції, перебуваючи на головних постах", - підсумувала Дерюгіна.

Нагадаємо, портал Знай.ua повідомляв, що українки не подолали перше коло парного турніру в Дубаї.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Суспільство
19.03.2018
Дослідники з американського університету опублікували рейтинг найбільш дієвих вправ
0
0
18:24 24.02.2018
За АЕК грає колишній захисник Шахтаря, Дніпра і Барселони
0
0
21:33 22.02.2018
Команди мають різні коефіцієнти
0
0
20:57 22.02.2018
Українських коментаторів звинуватили в непрофесіоналізмі
0
0
02:33 13.02.2018
Українець заслужено здобув перемогу
0
0
09:37 28.01.2018