Дві великі інвестиційні китайські компанії зацікавлені у придбанні клубу англійської Прем'єр-ліги Саутгемптон, повідомляє Reuters. За англійський клуб обидва представники Піднебесної готові викласти 240 мільйонів фунтів стерлінгів.

Місяць тому китайська компанія Lander Sports Development вже вела переговори з нинішніми власниками Саутгемптона про придбання клубу, але згоди не досягла. Зараз же в покупці Саутгемптона у швейцарської власниці Катаріни Лихбер зацікавлені CITIC Securities International Company Limited і Amer International Group.

Інші подробиці переговорного процесу про потенційний продаж Саутгемптона поки залишаються невідомими.

Саутгемптон наразі посідає 11-е місце в турнірній таблиці чемпіонату Англії. При цьому команда вилетіла з Ліги Європи за підсумками групового раунду.

Як раніше повідомляв інформаційний портал Знай.ua, в Англії клубам дозволили проводити четверту заміну.

Популярні новини зараз
Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду Мобілізація після 50 років: куди відправляють служити у 2026 році Грошей не дадуть, перевірки посилять: що змінять для українців за кордоном Рахунок можуть заблокувати за один платіж: кому ПриватБанк відмовить в обслуговуванні
Показати ще