Капітан ПСЖ бразилець Тіаго Сілва вважає, що його команда не заслужила вихід у чвертьфінал і звинувачувати арбітра матчу Барселона - ПСЖ (6:1) Деніза Айтекін у цьому не потрібно:

"У мене просто немає слів. Сьогодні ми не грали в футбол. Ми не змогли показати свою гру і упустили вихід в наступний раунд.

Я не виправдовуюсь, але в моменті з другим пенальті фолу на Суаресі не було. Могли розраховувати на пенальті в ворота Барселони і ми. Однак нам не потрібно зараз звинувачувати суддів, так як ми самі не зіграли так, як повинні були", - зазначив бразильський захисник.

Нагадаємо, що Барселона стала першою командою в історії Ліги чемпіонів, якій вдалося відігратися і вийти з турніру далі після поразки в першому матчі з рахунком 0:4.

Раніше інформаційний портал Знай.ua повідомляв, що гравці Барселони не вірили в можливий камбек після пропущеного голу.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 24 грудня: непорозуміння Близнюків, відмова Дів та невдачі Стрільців Обміняти долари по старому не вийде: ПриватБанк тихо переписав правила для валюти Банки посилять контроль за рахунками пенсіонерів: кому блокуватимуть картки Соцпрацівники ходитимуть по домівках: до кого прийдуть з перевіркою
Показати ще