Нафта марки Brent подешевшала на світових ринках, після оголошення запасів сировини в США. Ціна впала до 50,80 доларів за барель. Марка WTI також впала в ціні до 48,08 за барель.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це свідчать дані торгів. Вартість травневих ф'ючерсів на марку Brent знизилася на 0,31%. WTI опустилася в ціні більше - на 0,33%.
Згідно з даними звіту, комерційні запаси "чорного золота" в США виросли в 4,5 мільйона доларів. Тепер в сховищах накопичилося 533,6 мільйона барелів. Аналітики ж очікували меншого збільшення показника. За їхніми прогнозами він повинен був становити 2,8 мільйона барелів.
На тлі цього в США зменшилися запаси бензину. Показник знизився на 4,9 мільйона барелів. Що в два рази перевищило очікування експертів.
США наростили імпорт сировини на 615 тисяч барелів. Тепер в день продають на ринках 7,9 мільйона барелів.
Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, нафта подорожчала на світовому ринку після інформації про плани ОПЕК продовжити обмеження видобутку сировини.