Серед найближчих соратників президента Петра Порошенка переважно бізнесмени, що не обіцяє нічого доброго ні для нього самого, ні для країни.

Про це заявив політик, народний депутат п'яти скликань Тарас Стецьків, повідомляє Politeka.

Як зазначив він, головним мінусом є те, що підприємці керуються не інтересами країни, а бізнесу.

"Коли Порошенко "похитнеться", то вони першими від нього підуть", – пояснив свою позицію політик.

За словами Стецьківа, до кола наближених до Порошенка входять: депутат від БПП Олександр Грановський, перший заступник голови фракції БПП у парламенті Ігор Кононенко і заступник голови фракції БПП у парламенті Сергій Березенко.

Популярні новини зараз
Українцям повернуть гроші: комунальники завищували суми у платіжках Гроші можуть закінчитися: українцям загрожують затримки пенсій і соцвиплат Більше не розрахуєтесь: які гривні виводять з обігу ТЦК більше не вирішують: Кабмін тихо переписав правила мобілізації, що тепер зміниться для українців
Показати ще

Екс-нердеп зазначив, що Грановський, Кононенко, Березенко — нові в політиці люди. До цього вони займалися бізнесом, як і Порошенко, який також залишається бізнесменом.

"У цій ситуації переплітаються особисті бізнес-інтереси і потреба працювати на державу", — резюмував Стецьків.

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua" раніше, Порошенко прислухався до порад Валерії Гонтарєвої, яка рекомендувала на свій пост, що звільнився, главу австрійського банку "Райффайзен банк Аваль". Володимир Лавренчук вирвався в лідери серед претендентів на посаду голови НБУ.