Столичний ресторан, після замовлення суші в якому, померла жінка, продовжує працювати, всупереч забороні Держспоживслужби.

Про це йдеться у сюжеті ICTV.

Нагадаємо, у Києві померла 43-річна жінка, яка на один день приїхала в гості до сина з Вінниці, після того, як разом з подругою вони замовили собі на вечерю суші з одного зі столичних закладів.

Вона зупинилася заночувати на арендованій квартирі подруги. Після вечері подруга загиблої через кілька годин втратила свідомість і прокинулася вже вранці, а от Ользі Подкопаєвій пощастило менше – до того часу вона вже була мертва.

Популярні новини зараз

Львів огорнув чорний дим, рятувальники летять: палає, як у пеклі

Ломаченко після бою з Лопесом ліг під ніж хірурга - 12 раундів практично з однією рукою: "Відколов шматок..."

Ломаченку, якому не допомогли руські попи, назвали умову для реваншу з Лопесом

Українці показали приклад щастя в парі, яку зацькували всі: йому 78, їй - 23

Показати ще

У Держспоживслужбі основною версією загибелі називають харчове отруєння. Фахівці взяли проби залишків їжі. Крім того, ресторан нібито закрили на час розслідування. Однак, як стверджують журналісти, заклад продовжує працювати.

Репортери прийшли до "славнозвісного" кафе, проте їм заборонили знімати, а керівництво ресторану так і не надало офіційний коментар. При цьому в закладі стверджують, що не причетні до події і посилаючись на висновок медекспертизи, якого насправді ще немає, кажуть, що жінки отруїлися чадним газом.

Однак фахівці вже провели дослідження повітря у квартирі і жодних відхилень від норми не знайшли.

Крапку в цій історії поставить експертиза, результати якої стануть відомі за кілька тижнів.

Як писав раніше інформаційний портал "Знай.ua", чоловік покійної та її подруга підозрюють, що співробітники закладу могли натиснути на слідчі органи і медиків.