Сьогодні, 22 квітня, у всьому світі відзначаєють Міжнародний День Матері-Землі, проголошений Генасамблеєю ООН. Цей день покликаний об'єднати усіх мешканців планети та спонукати їх до захисту природи.

Назва "Мати –Земля" була обрана не випадково. По-перше, цю назву вживають у багатьо країнах світу, по-друге, слово "мати" говорить про те, що ми всі жителі планети є дітьми Землі та природи і повинні берегти її, адже Земля  - це наш спільний дім.

Спочатку цей день відзначали у Сполучених Штатах, починаючи з 1970 року.  Один з його засновників  - Гейлорд Нельсон, за свій внесок у становлення традиції святкування навіть отримав престижну нагороду "Медаль Свободи" у 1995 році.

У 2017 році темою Дня Матері – Землі стала "Грамотність в питаннях екології та клімату". Метою цього заходу, перш за все, є популяризація екологічного руху. ООН прагне закликати людей стати на захист навколишнього середовища, щоб зберегти планету для майбутніх поколінь.

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", метеорологи напророкували кліматичні сюрпризи. Слідом за 2016 роком, який спеціалісти відзначили найтеплішим за всю історію наукових спостережень, нинішній 2017 рік принесе не менше проблем для людей, що пов’язані зі змінами у кліматі на всіх континентах.

Популярні новини зараз

Схудла Ані Лорак прикинулася дівчинкою-підлітком: "Вам точно 42?"

Alyona Alyona звернулася до львів’ян із гнівною промовою: "Почніть із себе!"

Поки Тарзан зраджував Корольовій, її колишній ощасливив одразу двох дівчаток

У центрі Києва батько гуляв з мертвим сином у візку: не помітив

Показати ще