Вчені заявили, що метанові бульбашки у "Бермудському трикутнику" не змушують кораблі тонути.

Про це повідомив портал "gogetnews".

Як відомо, трикутник давно вже став свого роду символом таємничих зникнень й "поглинув" десятки літаків та кораблів. Але, за словами дослідників, так званої смертельної пастки ніколи не існувало.

Океанограф і фізик Хелен Черскі розповіла, що будова кожного сучасного судна не дає йому можливості перекинутися на поверхні. І коли відбуваються витоки метану, вони просто відштовхують корабель у бік.

Нагадуємо, "Бермудський трикутник" - це район в Атлантичному океані, де нібито відбуваються таємничі зникнення морських і повітряних суден та інші аномальні явища. Вперше до публічного обговорення його привів відомий журналіст Едвард Ванкль Джонсон у 1950-х роках, написавши історію про зниклі безвісти кораблі та літаки.

Популярні новини зараз
Українців готують до не кращого сценарію: фахівець пояснив, чи чекати долар по 50 гривень Інспектори показали, як працює "огидний" ресторан фаст-фуду: калюжі щурової сечі та фекалій Олександр Еллерт із "Холостячки" замкнувся в телефонній будці з Андрієм Рибаком і зробив йому приємно: "Від душі" Трагедія сестри зрадниці Наташі Корольової, яка показала, як не продатись Москві
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", мисливці за скарбами виявили в районі "Бермудського трикутника" підводне місто.