Вода - це головне джерело наших життєвих сил. Без води не можливе існування планети і людини. Вживання денної норми води необхідно для поповнення водного балансу, але воду можна отримувати вживаючи деякі напої, які будуть допомагати залишатися молодим і здоровим.

Найкорисніші напої, подовжують молодість:

Перше місце займає напій - зелений чай. Щоб отримати максимальну користь з цього напою, необхідно знати, як його правильно заварювати. Зелений чай не можна заливати окропом. Щоб чай розкрив свій смак і зміг дати корисні властивості, вода повинна бути температурою близько 70 градусів.

На другому місці рейтингу найкорисніших напоїв розмістився білий чай. Вся користь напою полягає в обробці листя на етапі ферментації.

Зелена кава не відстає від своїх попередників у рейтингу. Вченими доведено, що зелена кава є сильним антиоксидантом. Цей напій здатний поліпшити фізичну і розумову активність, тонізує, спалює зайві жири.

Популярні новини зараз

Путінський бойовий флот підступно наблизився до берегів України

Після тривалої хвороби помер культовий режисер: був творцем знакових фільмів

Українцям дадуть знижку 50% на міський транспорт: як скористатися

Мама Дана Балана навчила сина, як завоювати серце Тіни Кароль: "Борись до кінця"

Показати ще

Наступний корисний напій - какао. Медики вважають, що саме какао хороше протидія діабету, інсульту, інфаркту. Какао є антиоксидантом.

Томатний сік. Цей напій насичений лікопіном, він здатний знизити ризик серцево-судинних захворювань, онкологічними захворюваннями. Томатний сік покращує зір. Його необхідно правильно вибирати, важливо, щоб сік не містив сіль.

Шипшина може похвалитися великим вмістом вітаміну С, який зміцнює сполучну кісткову тканину.

Журавлинний сік займає останнє місце в рейтингу найкорисніших напоїв, але це не означає, що в ньому мало корисного. Журавлинний сік здатний захистити від інфекцій травної та сечовивідної системи. Журавлина корисна для зубів, ясен і зору.

Вживаючи ці корисні напої, можна без зайвих зусиль поліпшити своє здоров'я.

Раніше, портал "Знай.ua", розповів про те, що какао допоможе людині краще запам'ятовувати. До такого висновку прийшли італійські вчені в ході дослідження.
Він вважає, що какао унікальний і повністю природний продукт. Його вживання допоможе досить помітно поліпшити пам'ять людини. У дослідженні брали участь 90 осіб. Все м їм було більше сімдесяти років.