В адміністрації президента США Дональда Трампа збираються призначити нового спецпосланця для налагодження прямого дипломатичного каналу з помічником президента Росії Владиславом Сурковим.

Про це повідомляє BuzzFeed News, посилаючись на європейських чиновників. За їхніми даними, новий спеціальний посланець буде вести переговори щодо ситуації в Україні.

За словами одного з єврочиновників, ідею відкриття дипломатичного каналу підтримала канцлер Німеччини Ангела Меркель і підняла це питання в ході попередньої зустрічі з Трампом.

Відбір спецпосланця контролюватиме держсекретар США Рекс Тіллерсон, у якого також будуть помічники. Дипломат повідомив, що на даний момент "йде обговорення цієї ідеї, однак поки що остаточних рішень не прийнято".

Білий дім наразі не дає ніяких офіційних коментарів щодо цього.

Популярні новини зараз
13 гривень за 1 кВт електроенергії: в Раді озвучили тариф Гроші на картки прийдуть автоматично: хто отримає від 800 до 1500 грн В Україні встановили тарифи на світло та газ з 1 червня 1297 гривень доплати до пенсії: хто має на це право та як оформити
Показати ще

Як повідомляв сайт Знай.ua, міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що Україна більше зацікавлена у військовій допомозі США, ніж у фінансовій.