Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб готує стандарти відповідності для всіх контрольно-пропускних пунктів на Донбасі.

Про це розповів заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і ТПО Георгій Тука, пише "Укрінформ".

Він зазначив, що в розробці стандартів для КПВВ беруть участь міжнародні експерти.

Тука сподівається, що стандарти будуть готові вже цього року, а почнуть діяти вже з наступного.

Крім того, за словами заступника міністра, розглядалося також питання відкриття пункту пропуску у Щасті (Луганська область), проте це виявилося неможливим, оскільки там розташовані такі важливі об'єкти як Щастинська ТЕС. Таким чином, крім як у Золотому і Станиці Луганській варіантів відкриття КПВВ більше немає.

Популярні новини зараз
Названо дату, коли розпочнеться опалювальний сезон в Україні: грітимуться взимку не всі Марк Фейгін передбачив введення військ НАТО в Україну, але для цього путін повинен зважитися на крайній крок Оля Полякова захотіла, щоб Олексій Арестович вклав її в ліжко на очах чоловіка: "Нехай дивиться" Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Як писав раніше інформаційний портал "Знай.ua", Георгій Тука розповів, хто насправді приїхав до Криму під виглядом "українців" у складі українсько-європейської делегації депутатів.