Сапери приступили до ліквідації боєприпасів, які зібрали на території міста Балаклія під час боротьби з пожежею на військових складах.

Про це 29 березня повідомила прес-служба Міністерства оборони України, опублікувавши знімки саперів за роботою.

Військовослужбовці зробили пробну закладку. Після підриву вони мають проаналізувати силу ударної хвилі та відстань, на яку розлетяться осколки.

Популярні новини зараз
Цінували за практичність навіть за океаном: як виглядав експортний варіант легендарної "Таврії" 41-річний "донор" став батьком 550 дітей – навіть в Україні: тепер вчені бояться наслідків Популярна каша стала знову дешевою: яку ціну пропонують українські магазини Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Все це потрібно для того, щоб з'ясувати, скільки боєприпасів по тоннажу можна буде знищити з дотриманням заходів безпеки.

У Міноборони запевнили - небезпеки для мешканців Балаклії немає. Боєприпаси знищують у 10 кілометрах від районного центру. Осколки на таку відстань не розлітаються.

Городян про ліквідацію повідомили і попередили - найближчим часом вони почують звуки вибухів, проте боятися не варто.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", уряд виділив у три рази менше потрібної суми на відновлення Балаклеї.