У Києві 27 квітня в рамках проекта Оберіг Суспільства при підтримці Генеральної Дирекція Іноземних Представництв відбудеться відкриття фестивалю, присвяченого світу японській культурі.

Поміркувати про нього через мистецтво, моду і музику пропонують у "Educatorium", передає Politeka.

На фестивалі "Японія – Україна: Діалог" будуть представлені твори класиків японської гравюри (Хокусай, Утамаро, Кітагава), роботи відомих українських графіків, українського авангардиста Давида Бурлюка. Саме він був одним з перших європейських художників, який привіз до Японії футуризм. У 1920-22 рр. Бурлюк провів в Токіо ряд виставок сучасного мистецтва, в яких, серед інших, демонструвалися роботи К. Малевича і В.Татліна.

Також на виставці будуть представлені оригінальні видання з ілюстраціями Анатолія Петрицького і Георгія Нарбута.

Модний показ знаменитого українського фешн-дизайнера Федора Возіанова продовжить виставка колекції вінтажних японських кімоно Тетяни Вовк і ювелірні прикраси Тетяни Чорної за мотивами орігамі. В експозиції також буде представлено спільний проект художниці Анастасії Подерв’янської і дизайнера Лілії Братусь "PortraitCoat" – унікальна колекція пальто-кімоно, прикрашених ручною вишивкою.

Популярні новини зараз

Московські попи втекли з похорону українського захисника: "Героям Слава!"

Арсен Мірзоян у камуфляжі і Тоня Матвієнко в піжамі: зіркове подружжя розбурхало мережу

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

"Нова пошта" змінила тарифи на міжнародні посилки: як заощадити 25%

Показати ще

Оригінальне поєднання бандури і японської флейти у виконання Романа Гриньківа і Un Ryuu відкриє музичну програму фестивалю.

В рамках фестивалю також відбудуться кінопокази, майстер-класи, лекції та дискусії.