Станцію столичної підземки "Героїв Дніпра" закрили.

Про це повідомили у прес-службі "Київського метрополітену".

На такі заходи довелося піти, через повідомлення про замінування.

Правоохоронці наразі проводять перевірку. Подальший режим роботи станції залежатиме від її результатів.

У метрополітені вибачилися перед киянами за тимчасові незручності.

Популярні новини зараз
Відстрочки не буде: за ким у квітні може прийти ТЦК Суд дозволив незаконну мобілізацію в Україні: жодного звільнення, навіть якщо було порушено права Рада дала зелене світло на примусове вилучення земель та будинків у громадян Допомога на поховання пенсіонера: розмір виплат у 2025 році
Показати ще

Як писав раніше інформаційний портал "Знай.ua", це вже не перше "замінування" станції за останній час.

Зокрема, у суботу ввечері, 22 квітня, станцію "Героїв Дніпра" закрили на вхід і вихід через "технічні причини". Пізніше з'явилася інформація, що причиною блокування стало анонімне повідомлення про загрозу вибуху.

Нагадаємо, слідом за вулицями у Києві декомунізують і станції метро. Нові назви очікують на станції "Героїв Дніпра" і "Арсенальна".