У Туреччині загинула восьмирічна українка під час відпочинку з батьками.

Про це повідомляє "ТСН".

Дитина відпочивала в готелі селища Кіріш. Повідомляється, що у дівчинки піднялася температура. Батьки викликали лікарів, які її госпіталізували в лікарню Кемера, звідки перенаправили до приватної клініки в Антальї.

Точна причина смерті на даний момент невідома. Українське посольство в Анкарі підтвердило інформацію про смерть дівчинки.


Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", 4 квітня померла дворічна дівчинка в Запоріжжі після щеплення. У неї різко піднялася температура.

Популярні новини зараз
Клієнти на межі бунту: ПриватБанк стягує комісію за відсутність операцій по карті Перерахунок пенсій: у кого та на скільки зростуть виплати Пенсіонерам, сім'ям з дітьми та людям з інвалідністю виплатять по 10 800 гривень: як отримати Не чекайте – гроші не дадуть: у червні частина українців залишиться без соціальних виплат
Показати ще