Збірна України сенсаційно виступила на чемпіонаті Європи з дзюдо, який пройшов у Варшаві.

Українці завоювали чотири медалі (два золота, срібло і бронзу) і посіли третє місце в загальнокомандному заліку, розділивши його з Грузією. Золоті нагороди на рахунку у Георгія Зантарая (+66 кг) та Дарини Білодід (48 кг), срібло виграла Світлана Яремка (+78 кг), а бронзу вибороли чоловіки в командному турнірі.

Варто відзначити, що чемпіонат в Польщі став найуспішнішим для збірної України за всю історію її виступів на континентальних чемпіонатах. До цього найуспішнішим для України був чемпіонат Європи-2011, на якому українці завоювали два золота і одну бронзу.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.ua повідомляв, що юна українська дзюдоїстка розриває шаблони.