В Україні незабаром з'явиться нова міжнародна дорога, що з'єднає Одесу та польське місто Гданськ. Будуватимуть магістраль за рахунок міжнародних інвесторів.

Про це повідомив в. о. голови Державного агентства автомобільних доріг Славомир Новак під час виступу на ІІ Українському інфраструктурному форумі. Він розповів, що дорога пролягатиме через Львів. Вона допоможе, за його словами, об'єднати великі порти на Чорному і Балтійському морі.

Оскільки Україна, після безлічі реформувань в дорожній сфері, так і не змогла знайти гроші на нові магістралі, то трасу прокласти за кредитні гроші і за допомогою міжнародних інвесторів. Новак уточнив, що частина дороги на ділянці Львів-Краковець буде платною. Проїзд оплачуватиме вантажний транспорт.

"Кожен євро, який інвестується в дороги, дає 2,5 євро зростання ВВП країни. Так ми подвоюємо зростання економіки. Ми повинні більше інвестувати в інфраструктуру. Це означає, що розвиток інфраструктури потрібно розглядати як стратегічну мету", - заявив Новак.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, українські дороги не зможуть зрівняються з європейськими через мізерне фінансування на їх ремонт і будівництво.

Популярні новини зараз

Яйця категорично не можна зберігати в холодильнику: чим це загрожує

Сумська благає українців про допомогу: лишилася на вулиці, осиротіла

Вчені знайшли заморожену мумію з туберкульозом: 500 років у льоду

На Прикарпатті анорексія звела в могилу 19-річну дівчину: "Важила 29 кілограмів"

Показати ще