В Україні незабаром з'явиться нова міжнародна дорога, що з'єднає Одесу та польське місто Гданськ. Будуватимуть магістраль за рахунок міжнародних інвесторів.

Про це повідомив в. о. голови Державного агентства автомобільних доріг Славомир Новак під час виступу на ІІ Українському інфраструктурному форумі. Він розповів, що дорога пролягатиме через Львів. Вона допоможе, за його словами, об'єднати великі порти на Чорному і Балтійському морі.

Оскільки Україна, після безлічі реформувань в дорожній сфері, так і не змогла знайти гроші на нові магістралі, то трасу прокласти за кредитні гроші і за допомогою міжнародних інвесторів. Новак уточнив, що частина дороги на ділянці Львів-Краковець буде платною. Проїзд оплачуватиме вантажний транспорт.

"Кожен євро, який інвестується в дороги, дає 2,5 євро зростання ВВП країни. Так ми подвоюємо зростання економіки. Ми повинні більше інвестувати в інфраструктуру. Це означає, що розвиток інфраструктури потрібно розглядати як стратегічну мету", - заявив Новак.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, українські дороги не зможуть зрівняються з європейськими через мізерне фінансування на їх ремонт і будівництво.

Популярні новини зараз

Головне за 3 грудня: перемога "Шахтаря", фатальний поворот "голодної туси", фінал "Холостячки" і мінімалка в 6700 гривень

Найвеселіший ведучий "Орел і Решка" Антон Птушкін продав свій Smart за 100 тисяч, щоб врятувати життя

Не дарма стирчаcті соски засвітила: Ріанна отримала звання національного героя

"Кадетство" - серіал, який всі дивилися після школи: як виглядають актори через 15 років

Показати ще