"Ватники" почали здійснювати "подвиги" в ім'я анексії Криму. Чемпіон Далекого Сходу з пауерліфтингу та важкої атлетики Іван Савкін зрушив з місця важкий портовий кран.

За словами богатиря, надривався він заради "третьої річниці возз'єднання Криму з Росією", пишуть кремлівські ЗМІ.

Новий рекорд спортсмен встановив 19 березня на території Лівадійського судноремонтного заводу в Криму. Портовий кран, який зміг посунути Савкін, важить 312 тонн.

[[{"fid":"175584","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"2":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"1080","width":"1080","class":"media-element file-default","data-delta":"2"}}]]

"Подвиг" вдався важкоатлету не відразу - лише з другої спроби йому вдалося змістити конструкцію на цілих півтора метра.

[[{"fid":"175582","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"1":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"1350","width":"1080","class":"media-element file-default","data-delta":"1"}}]]

Савкін і сам родом з анексованого півострова. Своє дитинство він провів у Ялті неподалік від Лівадії.

Раніше спортсмену вдавалося зрушити з місця багатотонні аеробус, паром, тепловоз, зенітно-ракетний комплекс "Оса", а також танки Т-34 і Т-54Б.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", шалена "ватниця" проміняла любов до Путіна на грін-карту.