Вчені розгадали ще одну таємницю найближчої до Сонця планети. Дослідники заявили про згасання Меркурія.

Не дивлячись на те, що Меркурій ближче всього знаходиться до гарячого центру Сонячної системи, науковці помітили, що він поступово охолоджується, а його кора поступово стискається, через що діаметр скоротився на п’ять кілометрів за останні чотири мільярди років.

На станція Messenger, що досліджує першу планети Сонячної системи, помітилм поступове згасання, що ймовірно призведе до"смерті" планети, - повідомляє Planet Today.

Можливі тектонічні зміни призвели до охолодження ядра, яке на 85% складається з металу. Усі ці фактори говорять про неминучу загибель найтеплішої з планет.

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", на Меркурії почали з'являтися "зморшки". Планета постійно піддається впливу сонячної радіації, високої температури і спалахів Світила.

Популярні новини зараз
Перець, виноград, гриби: ціни на овочі на найбільшому гуртовому ринку Посольство США закликало своїх громадян негайно покинути Росію Українців попередили про небезпечне погодне явище: прогноз на 28 вересня в Україні обіцяє бути надзвичайно осіннім Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще