Поки українці ходили до церкви святити паски та крашанки, бойовики так званої ДНР влаштували показове "святкування" Великодня, яке викликало хвилю негативних відгуків з боку користувачів соцмережі.

Великодні гуляння окупанти підготували за всіма традиціями Кремля: дівчата у кокошниках та надто коротких спідницях розважали публіку, як могли.

Втім, таким театральним дійством насправді задоволені тільки самі організатори:

"Це просто повний несмак і викликає огиду" – коментують побачене користувачі.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що окупанти влаштували конкурс краси у Луганську, де взяли участь представниці так званої ЛНР.

Популярні новини зараз
Українці, у вас є Приват24? Банк терміново звернувся до клієнтів із заявою, перевіряйте у себе Квартира відійде у чужі руки: в українців почнуть забирати житло - терміни обмежені Додаткові 940 грн до пенсії: пенсіонерам радять не баритися з заявою Школярі перестали розуміти навіть умову завдання: діти більше не вміють читати і рахувати
Показати ще