Трансгендерний вітчим Кім Кардашьян вирішив змінити професію і стати президентом США. Мабуть, приклад мільярдера Дональда Трампа заразливий.

У 2015 році 65-річний Брюс Дженнер заявив, що все своє життя боровся з відчуттям, що він насправді мав народитися жінкою. Втім, це не завадило йому тричі одружитися і стати батьком шістьох дітей.

Колишній легкоатлет і олімпійський чемпіон надів сукню, підбори і попросив називати його Кейтлін. А нещодавно стало відомо, що на Новий рік Дженнер зробила собі подарунок - операцію зі зміни статі.

Тепер Кейтлін виявила бажання йти в політику. І мітити вирішила одразу ж високо - балотуватися у президенти.

"Ця думка прийшла до мене після того, як я дізналася про бажання Каньє висунути свою кандидатуру на наступних виборах. І якщо говорити про партії, чиї інтереси мені хотілося б представляти, то я схиляюся до республіканців. Єдине, з чим можуть виникнути проблеми, так це із тим, що ця партія, на жаль, не підтримує ЛГБТ-спільноту, чиї інтереси я представляю. Тому якщо до 2020 року вони змінять свою позицію, то я із задоволенням висуну свою кандидатуру", - заявила Дженнер.

Популярні новини зараз

На Львівщині зникла русява красуня в рожевих кросівках - батьки виплакали всі очі

На Львівщині помер священик, парафіяни у сльозах: "Поцілований Богом"

У Хмельницьку задихнулися двоє янголят, молода мама в реанімації - ридають навіть медики

Українцям показали найгарнішу жінку світу: чоловіки ковтають слинки

Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", сестра Кардашьян хотіла змінити стать, але її випередив батько.