Британське реаліті-шоу "Едем" потрапило у гучний скандал: його звинуватили у знущаннях з учасників, які навіть не підозрювали, що проект давно закрився, а вони просто понад півроку знаходяться в ізоляції.

Про це повідомляє Entertainment Weekly.

Проект стартував ще весною 2016 року, проте після виходу чотирьох епізодів автори шоу вирішили його закрити через провал - реаліті-шоу не отримало успіху на британському телебаченні.

Проте 23 учасники, яких відправили в ізоляцію до безлюдного місця у Шотландії, продовжували там жити. За півроку вісім учасників покинули проект, а інші залишилися там виживати в екстремальних умовах.

В рамках шоу герої повинні були "з нуля" створити собі дах над головою, вирощувати їжу, полювати та вести домашнє господарство без будь-яких сучасних засобів існування.

Популярні новини зараз
Перемога України, нові катаклізми чи хвороби: що принесе світові Чорний Водяний Кролик, характеристика 2023 року Чому доводиться платити за доставку газу на основі річного споживання: українці не відстають від "Нафтогазу" Варіть буряк лише цим способом, щоб він зберігався довго: несподівана кулінарна хитрість Вже відомі ціни на електроенергію для населення: чого чекати від платіжок
Показати ще

Лише за кілька місяців покинуті напризволяще учасники дізналися, що Сполучені Штати обрали нового президента, а Британія виходить зі складу ЄС, та що їх шоу давно ніхто не дивиться.

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", британку посадили до в’язниці за любов до вітчизняного співака Еда Ширана. Жінка слухала його хіт "по кругу", за що на неї подали до суду сусіди.