Щоб підтримувати правильне харчування, необхідно знати безліч тонкощів. Список корисних продуктів, їх вплив на організм, шкідливі продукти і в який час їх краще вживати - це основні, але це не всі правила, які ми повинні знати і завжди пам'ятати.

Американські фахівці провели ряд досліджень, які показали, що після їжі необхідно дотримуватися кількох правил.
Вчені, які працюють в галузі проблем правильного харчування, зробили висновок - щоб зберегти здоров'я, красу і молодість необхідно не тільки правильно харчуватися, але не робити постійні помилки після того, як ми вжили їжу.

Вчені не рекомендують відразу після їжі їсти фрукти. Більшість фруктів містить кислоту, яка при взаємодії з шлунковим соком призводять до продуктів бродіння в шлунково-кишковому тракті.

Не можна пити воду під час їжі. Це уповільнює роботу метаболізму і травний процес дає збої. Так само, не можна пити воду до їжі і після неї. Допускається пити воду до прийому їжі або після з інтервалом 30-40 хвилин.

Популярні новини зараз
Головні новини за 27 червня: "пробудження" Софії Ротару, атака на ТРЦ у Кременчуці та Цимбалюк у ролі "Холостяка" Євген Кошовий з "Кварталу 95" ледь не розревівся, виїхавши до Варшави: "Нікуди повертатися" Даніель Салем після довгої служби схилив Дашу Астаф'єву зайнятися тим, за чим скучив найбільше: "Так, почалося" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще

Не рекомендується палити після прийому їжі. тютюновий дим подразнює слизову шлунка, заважає ретельно переробити їжу.

Не можна після їжі виконувати якісь фізичні навантаження і приймати ванну.

Не можна одразу після прийому їжі лягати спати. Вам можуть снитися кошмари, їжа перед сном може призвести до безсоння, а так само може сприяти набрати зайву вагу. Їжте як мінімум за годину до того, як збираєтеся лягати спати.

Раніше, портал "Знай.ua", розповів про те, що багато людей відразу після пробудження п'ють чашку кави. Однак мало хто знає, наскільки корисно пити вранці теплу воду з лимоном, особливо взимку. Цей замінник кофеїну дуже легко приготувати: тобі знадобиться сік половини лимона і тепла вода.