Рішення Європейської комісії щодо надання Україні макрофінансової допомоги в розмірі 600 мільйонів євро остаточне.

Про це сказав віце-президент Європейської комісії Валдіс Домбровскіс, передає УНІАН.

При цьому він зазначив, що дане рішення остаточне, навіть незважаючи на те, що питання з експортом лісу-кругляка остаточно не вирішене.

"У вирішенні питання про скасування заборони на експорт лісу вже є певний прогрес - відповідний законопроект був зареєстрований у парламенті. У ЄС є простір для маневру, і коли ми бачимо, що є значний прогрес у всіх сферах", - сказав Домбровскіс.

При цьому чиновник зазначив, що питання експорту з порядку денного не знято. До нього сторони повернуться під час обговорення третього траншу ЄС. Домбровскіс сказав, що багато питань протягом даного співробітництва Україна вирішує швидко. Буквально єдине невирішене питання - проблема експорту лісу-кругляка.

Популярні новини зараз

Харківський медик назвав головні труднощі в боротьбі з пандемією: "40 людей замість 12"

Зрадник забрав життя героя АТО: "Ти справжній воїн, побачимося на небесах"

Головне за ніч: українка сіла на 8 років після виклику "103", "ліки" Алли Мазур від раку, загадкове зникнення у Києві та Лоліта-реперша

П'ятирічний хлопчик виніс з палаючого будинку маленьку сестричку і повернувся за собакою: герою аплодує весь світ

Показати ще

Раніше "Знай.ua" повідомляв, що Рада директорів Міжнародного валютного фонду перенесла на незначний термін розгляд питання про завершення третього перегляду програми розширеного фінансування для України.