Рада директорів Міжнародного валютного фонду перенесла на незначний термін розгляд питання про завершення третього перегляду Програми розширеного фінансування для України, який мало відбутися у понеділок.

На офіційному сайті Міністерства фінансів України пояснили рішення МВФ.

Зазначається, що перенесення пов'язано виключно з потребою в уточненні розрахунків щодо економічних наслідків від заходів, які Україна застосувала у відповідь на блокаду та захоплення українських підприємств на непідконтрольних територіях Донбасу.

Крім того, причиною назвали визнання російською стороною "документів", виданих у злочинних організаціях.

"Уточнення цих розрахунків важливе для обох сторін задля максимальної ефективності програми", - заявив міністр фінансів Олександр Данилюк.

Популярні новини зараз
41-річний "донор" став батьком 550 дітей – навіть в Україні: тепер вчені бояться наслідків Українцям виплатять 3400 гривень допомоги: хто отримає гроші до кінця квітня Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Він також розповів про початок відповідних консультацій та плани завершити їх у найближчі терміни.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Мінфіні підрахували, що блокада Донбасу обійдеться Україні у близько 2 млрд грн бюджетних надходжень.